İngilizce
YÖKDİL Sosyal
Tamamı Çözümlü
Deneme Sınavları Paketi
#1009
Deneme Sınavı
Soru Çözüm

YÖKDİL Sosyal,Tamamı Çözümlü,Deneme Sınavları Paketi

15TL 25 TL -%40
Paket Kod: #1009
3 Deneme
240 Video
Tamamı çözümlü Denemeler setidir.
Mevcut Deneme Sayısı :  3 Sosyal Deneme Sınavı (80'er soru)
 Mevcut Soru Sayısı : 240 soru 
Mevcut Soru Çözüm Video Sayısı: 240 video

Ders Konuları :    Karma YÖKDİL SOSYAL
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Tamamı çözümlü Denemeler setidir.
Mevcut Deneme Sayısı : 
                           3 Sosyal Deneme Sınavı (80'er soru)
 Mevcut Soru Sayısı : 240 soru 
Mevcut Soru Çözüm Video Sayısı: 240 video

Ders Konuları : 
    Karma YÖKDİL SOSYAL-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. Tüm paketlerizimizin Kullanım Süresi 1 Yıldır.

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt  sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

80 SORULUK YÖKDİL SINAVLARINA PARALEL OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. Hem Düzey belirleme, hem de ön çalışma ve alıştırma yapma için idealdirler.

Yorumlar

Bu paket hakkında henüz yorum yapılmamış.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.