İngilizce
YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınav Demo Paketi
#271
Deneme Sınavı

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınav Demo Paketi

ÜCRETSİZ
Paket Kod: #271
1 Deneme
ÜCRETSİZ DEMO PAKETİDİR.
Mevcut Deneme Sayısı : 1 Mini Sağlık Bilimleri Deneme Sınavı (20 Soru)
Mevcut Soru Sayısı : 20 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :  Tüm Konular Karma
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
ÜCRETSİZ DEMO PAKETİDİR.
Mevcut Deneme Sayısı : 1 Mini Sağlık Bilimleri Deneme Sınavı (20 Soru)
Mevcut Soru Sayısı : 20 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :  
       Tüm Konular Karma-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt  sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

80 SORULUK YÖKDİL SINAVLARINA PARALEL OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. Hem Düzey belirleme, hem de ön çalışma ve alıştırma yapma için idealdirler.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.