İngilizce
YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları Paketi
#266
Deneme Sınavı

YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları Paketi

95% of 100
12TL 19 TL -%37
Paket Kod: #266
3 Deneme
240 Soru
Mevcut Deneme Sayısı : 3 Full Fen Bilimleri Deneme Sınavı (80'şer soru)
Mevcut Soru Sayısı : 240 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :    Tüm Konular Karma
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Deneme Sayısı : 3 Full Fen Bilimleri Deneme Sınavı (80'şer soru)
Mevcut Soru Sayısı : 240 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :  
       Tüm Konular Karma-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt  sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

80 SORULUK YÖKDİL SINAVLARINA PARALEL OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. Hem Düzey belirleme, hem de ön çalışma ve alıştırma yapma için idealdirler.

Yorumlar
DO*** G**** / 24.3.2020
80% of 100
CE*** S**** / 4.3.2020
100% of 100
Normalde yorum yazmak adetim değildir ama sanal ortamda ders çalışmak, soru çözmek çok hızlandırdı beni ve motive etti. Kitap üzerinden çözmek bir nebze sıkıcı ve yorucuydu. Çözüm ve konu anlatım videoları da eklense harika olur.
NA*** K**** / 21.2.2020
100% of 100
Bilgisayar üzerinde dershane resmen, bayıldımm.
Gİ*** U**** / 19.2.2020
100% of 100
Soruları çok beğendim. Site yönetimine sesleniyorum lütfen çözüm videolarını da ekleyin.
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.