İngilizce
YKS-YDT Tüm Konular
Full Pratik Seti
#320
Soru Paketi

YKS-YDT Tüm Konular,Full Pratik Seti

50TL
Paket Kod: #320
1599 Soru
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Soru Sayısı : 1599 soru 
Ders Konuları : 
   Kelime Bilgisi - Vocabulary, Dil Bilgisi Zamanlar - Grammar Tenses, Dilbilgisi Edatlar ve diğer – Grammar Prepositions and other, Dilbilgisi Bağlaçlar – Grammar Conjunctions, Cümle Tamamlama - Sentence Completion, Türkçe Çeviri - Translation to Turkish, İngilizce Çeviri - Translation to English, Anlamca Yakın Cümleyi Bulma - Sentence Transformation, Paragrafta Anlam Bütünlüğü - Paragraph Completion, Diyalog Tamamlama - Dialogues, Verilen Durumdaki İfade - Situation, Anlam Bütünlüğünü Bozan Cümle – Odd Sentence in a Paragraph, Paragraf - Reading Comprehension, Paragraftan terim çıkartma – Close Test
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Soru Sayısı : 1599 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
   Kelime Bilgisi - Vocabulary  : 100 Soru
   Dil Bilgisi Zamanlar - Grammar Tenses : 100 Soru
   Dilbilgisi Edatlar ve diğer – Grammar Prepositions and other : 100 Soru
   Dilbilgisi Bağlaçlar – Grammar Conjunctions : 100 Soru
   Cümle Tamamlama - Sentence Completion : 200 Soru
   Türkçe Çeviri - Translation to Turkish : 70 Soru
   İngilizce Çeviri - Translation to English : 80 Soru
   Anlamca Yakın Cümleyi Bulma - Sentence Transformation : 100 Soru
   Paragrafta Anlam Bütünlüğü - Paragraph Completion : 100 Soru
   Diyalog Tamamlama - Dialogues : 50 Soru
   Verilen Durumdaki İfade - Situations : 50 Soru
   Anlam Bütünlüğünü Bozan Cümle – Odd Sentence in a Paragraph : 100 Soru
   Paragraf - Reading Comprehension : 249 Soru
   Paragraftan terim çıkartma – Close Test : 200 Soru

-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Yorumlar

Bu paket hakkında henüz yorum yapılmamış.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.