İngilizce
YKS YDT Mini Deneme Sınavı
Çözümlü Demo
#280
Deneme Sınavı
Soru Çözüm

YKS YDT Mini Deneme Sınavı,Çözümlü Demo

ÜCRETSİZ
Paket Kod: #280
1 Deneme
20 Video
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Deneme Sayısı : 1 Mini Deneme Sınavı (20 soru)
Mevcut Soru Sayısı : 20 soru 
1 Mini Deneme Sınav Çözümleri (20 soru çözümü)
Mevcut Video Sayısı : 20 video
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :  Tüm Konular Karma
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Deneme Sayısı : 1 Mini Deneme Sınavı (20 soru)
Mevcut Soru Sayısı : 20 soru 
1 Mini Deneme Sınav Çözümleri (20 soru çözümü)
Mevcut Video Sayısı : 20 video
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Tüm Konular Karma-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Mehmet Altuntaş diyor ki;

MİNİ YKS YDT 

20 SORULUK  bu kitapçık fazla zamanı olmayan ancak sınava hazırlığı da bırakmak istemeyen öğrenciler için idealdir. Okullarda bir ders saati içinde “quiz” olarak uygulanıp değerlendirilebilinir. YKS YDT formatındadır. Adeta YKS YDT sınavının ¼ oranında küçültülmüş şeklidir.

MİDİ YKS YDT

40 SORULUK bu kitapçık Yarım YKS YDT SINAVI FORMATINDADIR. Sınavda olan her bölüm daha az sayıda soru ile ½ oranında temsil edilir.Hem sıkmadan tekrar yapmayı kolay kılar, hem de sabrı geliştirerek FULL YDS YDT ye öğrencileri hazırlar.

FULL YKS YDT 

 “Diagnostic”= tanılayıcı, teşhis edici özellikte 80 sorudan oluşur. FULL YKS YDT TESTİ  seviyenizi de   + / - % 5 oranında net olarak belirleyecektir.

Emel Hilal diyor ki;

Çözümler tam sınav hazırlığı olabilmesi adına, soru yapılarını inceleyerek ve çözümün pratik yaklaşımlarını ortaya koyarak yapıldı.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.