İngilizce
YKS-YDT
Full Grammar Practice
Karma Dilbilgisi Pratik Seti
#318
Soru Paketi

YKS-YDT,Full Grammar Practice,Karma Dilbilgisi Pratik Seti

100% of 100
20TL
Paket Kod: #318
1250 Soru
Mevcut Soru Sayısı : 1250 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :       Tenses, Pronouns, Passive, Participles, Noun Clauses, Modals, Infinite Gerund, Conditionals, Adverbial Clause, Adjective Clause, Adjective Adverb, Nouns Pronouns Articles Quantifiers, Phrasal Verbs, Prepositions

Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Soru Sayısı : 1250 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
     Tenses  : 100 Soru
     Pronouns : 100 Soru
     Passive : 100 Soru
     Participles : 50 Soru
     Noun Clauses : 100 Soru
     Modals : 100 Soru
     Infinite Gerund : 100 Soru
     Conditionals : 100 Soru
     Adverbial Clause : 100 Soru
     Adjective Clause : 100 Soru
     Adjective Adverb: 50 Soru
     Nouns Pronouns Articles Quantifiers : 50 Soru
     Phrasal Verbs: 100 Soru
     Prepositions: 100 Soru

-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Yorumlar
DO*** Ç**** / 1.5.2020
100% of 100
Gerçekten çok yararlı bir kitap. Teşekkürler...
BE*** A**** / 1.5.2020
100% of 100
Gayet güzel, kaliteli sorular var. Tavsiye ediyorum.
ER*** K**** / 29.4.2020
100% of 100
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.