İngilizce
FULL Deneme Sınavları Seti
#263
Deneme Sınavı

FULL Deneme Sınavları Seti

29TL 40 TL -%28
Paket Kod: #263
10 Deneme
Mevcut Deneme Sayısı : 10 Full Deneme Sınavı (80'şer soru)
Mevcut Soru Sayısı : 800 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :  Tüm Konular Karma
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Deneme Sayısı : 10 Full Deneme Sınavı (80'şer soru)
Mevcut Soru Sayısı : 800 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
       Tüm Konular Karma-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

“Diagnostic”= tanılayıcı, teşhis edici özellikte 80 sorudan oluşur. FULL YKS YDT TESTİ  seviyenizi de

+ / - % 5 oranında net olarak belirleyecektir.

Yorumlar

Bu paket hakkında henüz yorum yapılmamış.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.