İngilizce
YDS Mini Deneme Sınavı
Çözümlü Demo
#310
Deneme Sınavı
Soru Çözüm

YDS Mini Deneme Sınavı,Çözümlü Demo

ÜCRETSİZ
Paket Kod: #310
1 Deneme
20 Video
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Deneme Sayısı : 1 Mini Deneme Sınavı (20 soru)
Mevcut Soru Sayısı : 20 soru 
1 Mini Deneme Sınav Çözümleri (20 soru çözümü)
Mevcut Video Sayısı : 20 video
Ders Konuları :  Tüm Konular Karma
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Deneme Sayısı : 1 Mini Deneme Sınavı (20 soru)
Mevcut Soru Sayısı : 20 soru 
1 Mini Deneme Sınav Çözümleri (20 soru çözümü)
Mevcut Video Sayısı : 20 video
Ders Konuları : 
    Tüm Konular Karma-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Mehmet Altuntaş diyor ki;

MİNİ YDS  

Fazla zaman ayırmadan YDS sınavının ¼ oranında küçültülmüş bu şekli hazırlanan kişileri zinde tutacak bir fonksiyona sahip. Kısa sürede yapılıp değerlendirilebilir. Sorular gerçek sınav ağırlığındadır.

 

MİDİ YDS  

40 SORULUK bu kitapçık ½ oranında YDS sınavıdır. Gerçek sınavla aynı seviyededir.Her bölümden hemen hemen eşit dağılımlı sorulardan oluşur. Düzey belirleme özelliği vardır.

 

FULL YDS  

80 SORULUK YDS sınavına eş değerdedir. “Diagnostic”, yani Tanılayıcı ve teşhis edicidir. Öğrencinin seviyesini - + % 5 oranında belirler. Hem girilecek YDS sınavına en yakın sorularla hazırlanmayı, hem de öğrencinin eksiklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.