İngilizce
YDS Mini Deneme Çözümlü Set
#316
Deneme Sınavı
Soru Çözüm

YDS Mini Deneme Çözümlü Set

10TL
Paket Kod: #316
5 Deneme
100 Video
Mevcut Deneme Sayısı : 5 Mini Deneme Sınavı (20'şer soru)
Mevcut Soru Sayısı :  100 soru 
Deneme Sınav Soru Çözümleri : 5 Mini Deneme Sınavı Videolu Çözümü (20'şer soru)
Mevcut Video Sayısı : 100 video
Ders Konuları :  Tüm Konular Karma
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Deneme Sayısı : 5 Mini Deneme Sınavı (20'şer soru)
Mevcut Soru Sayısı :  100 soru 
Deneme Sınav Soru Çözümleri : 5 Mini Deneme Sınavı Videolu Çözümü (20'şer soru)
Mevcut Video Sayısı : 100 video
Ders Konuları : 
    Tüm Konular Karma


-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Fazla zaman ayırmadan YDS sınavının ¼ oranında küçültülmüş bu şekli hazırlanan kişileri zinde tutacak bir fonksiyona sahip. Kısa sürede yapılıp değerlendirilebilir. Sorular gerçek sınav ağırlığındadır.

Yorumlar
NA*** G**** / 3.3.2020
80% of 100
ME*** A**** / 28.2.2020
100% of 100
özetle sınavda çıkacak tüm soruları özetlemişler. güzel beğendim.
KA*** T**** / 11.2.2020
100% of 100
Kredi kartım çalınır mı, site güvenilir mi diye endişe ettim ama hiçbir sıkıntı yaşamadım ve bu mini paketi aldım.. özenle hazırlanmış bir paket, mutlaka diğer paketleri de alıcam
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.