İngilizce
YDS Full Grammar Practice
Demo Paketi
#330
Soru Paketi

YDS Full Grammar Practice,Demo Paketi

ÜCRETSİZ
Paket Kod: #330
25 Soru
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Soru Sayısı : 25 soru 
Ders Konuları :       Tenses, Pronouns, Passive, Participles, Noun Clauses, Modals, Infinite Gerund, Conditionals, Adverbial Clause, Adjective Clause, Adjective Adverb, Nouns Pronouns Articles Quantifiers, Phrasal Verbs, Prepositions
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Soru Sayısı : 25 soru 
Ders Konuları : 
     Tenses 
     Pronouns
     Passive
     Participles
     Noun Clauses
     Modals
     Infinite Gerund
     Conditionals
     Adverbial Clause
     Adjective Clause
     Adjective Adverb
     Nouns Pronouns Articles Quantifiers
     Phrasal Verbs
     Prepositions


-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.