İngilizce
MIDI Deneme Sınavları Seti
#273
Deneme Sınavı

MIDI Deneme Sınavları Seti

100% of 100
11TL 22 TL -%50
Paket Kod: #273
5 Deneme
Mevcut Deneme Sayısı : 5 Midi Deneme Sınavı (40'ar soru)
Mevcut Soru Sayısı : 200 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :  Tüm Konular Karma
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Deneme Sayısı : 5 Midi Deneme Sınavı (40'ar soru)
Mevcut Soru Sayısı : 200 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Tüm Konular Karma-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt  sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

40 SORULUK bu kitapçık ½ oranında YDS sınavıdır. Gerçek sınavla aynı seviyededir.Her bölümden hemen hemen eşit dağılımlı sorulardan oluşur. Düzey belirleme özelliği vardır.

Yorumlar
VE*** K**** / 2.3.2020
100% of 100
Beğendim, kaliteli
GE*** S**** / 10.2.2020
100% of 100
Beğendim. tavsiye ederim.
JA*** S**** / 5.2.2020
100% of 100
Çok beğendim, sınava hazırlanmak daha hızlı ve pratik oldu artık
AK*** C**** / 4.2.2020
100% of 100
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.