Türkçe
YKS TYT Deneme Sınavı Minyatürü
Çözümlü Demo
#282
Deneme Sınavı
Soru Çözüm

YKS TYT Deneme Sınavı Minyatürü,Çözümlü Demo

ÜCRETSİZ
Paket Kod: #282
7 Soru
7 Video
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Deneme Sayısı : 1 Deneme Sınavı Minyatürü(7 soru)
Mevcut Soru Sayısı : 7 soru 
1 Deneme Sınav Minyatürü Soru Çözümleri (7 soru çözümü)
Mevcut Video Sayısı : 7 video
Ders Konuları :  Tüm Konular Karma
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Deneme Sayısı : 1 Deneme Sınavı Minyatürü(7 soru)
Mevcut Soru Sayısı : 7 soru 
1 Deneme Sınav Minyatürü Soru Çözümleri (7 soru çözümü)
Mevcut Video Sayısı : 7 video
Ders Konuları : 
    Tüm Konular Karma


-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Zekiye AKbulut;

Bildiğiniz gibi TYT sınavı Türkçe soruları ÖSYM tarafından uzun paragraf  soruları ağırlıklı oldu ve 2020 için de aynı şekilde bekleniyor. 

Biraz geciksem de siz öğrencilerime söz verdiğim gibi deneme sınavları seti mi tamamladım. Özgün paragraf soruları zaman aldığı için gecikme için hepinizden özür dilerim.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.