Türkçe
Karma Dilbilgisi
Tüm Konular
#203
Soru Paketi

Karma Dilbilgisi,Tüm Konular

5TL 10 TL -%50
Paket Kod: #203
64 Soru
Mevcut Soru Sayısı : 64 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
Karma Dilbigisi Soruları ; 
Sözcük Türleri
İsim Tamlamaları
Fiiller
Ekfiil
Fiilimsi
Ekler
Sözcük yapısı
Söz öbekleri
Cümlenin Öğeleri
Fiilde Çatı
Cümle Çeşitleri
Ses Bilgisi
konularını içeren sorulardan oluşmaktadır.
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Soru Sayısı : 64 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.

Ders Konuları : 
Karma Dilbigisi Soruları ; 
Sözcük Türleri
İsim Tamlamaları
Fiiller
Ekfiil
Fiilimsi
Ekler
Sözcük yapısı
Söz öbekleri
Cümlenin Öğeleri
Fiilde Çatı
Cümle Çeşitleri
Ses Bilgisi-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Son on yılın çıkmış ösym sınavlarındaki dilbilgisi sorularının analizi yapılarak hazırlanmıştır.

Yorumlar

Bu paket hakkında henüz yorum yapılmamış.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.