Türkçe
Deneme Sınav Seti
#278
Deneme SınavI

Deneme Sınav Seti

96% of 100
28TL 32 TL -%12
Paket Kod: #278
5 Deneme
Mevcut Deneme Sayısı : 
                           Deneme Sınavı (40'ar soru)                       
Mevcut Soru Sayısı : 200 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Tüm Konular Karma
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Deneme Sayısı : 
                           Deneme Sınavı (40'ar soru)                       
Mevcut Soru Sayısı : 200 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Tüm Konular Karma

-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt  sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Bildiğiniz gibi TYT sınavı Türkçe soruları ÖSYM tarafından uzun paragraf  soruları ağırlıklı oldu ve 2020 için de aynı şekilde bekleniyor. 

Biraz geciksem de siz öğrencilerime söz verdiğim gibi deneme sınavları seti mi tamamladım. Özgün paragraf soruları zaman aldığı için gecikme için hepinizden özür dilerim.

Yorumlar
SE*** B**** / 2.3.2020
100% of 100
beğendin, tavsiye ederim.
Bİ*** A**** / 24.2.2020
100% of 100
Çözüm videolarını bekliyorum, umarım en yakın zamanda yüklenir. Sanırım çözüm videolarıyla birlikte başka kaynağa ihtiyacım kalmayacak.
İR*** İ**** / 17.2.2020
100% of 100
Soruların özen ve dikkatle hazırlanmış olduğu ve usta kalemlerden çıktığı belli. Diğer derslerden de burada hazırlanmayı tercih edeceğim gibi görünüyor.
DE*** T**** / 11.2.2020
80% of 100
BE*** Y**** / 6.2.2020
100% of 100
sorular gerçekçi ve sınava yönelik. Beğendim.
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.