Öğretmen Takibi Eğitim Paketleri

Bu bölümlerde verilen hizmet geçici bir süre için durdurulmuştur

Öğretmen Takibi
Öğretmen Takibi içeriğinde;  öğrenciler, kendi başlarına öğrenmekte zorlandıkları ya da kendilerini geliştirmek istedikleri dersler için  öğretmenlerimizden takip ve yönlendirilme hizmeti alabileceklerdir.

Öğretmen takibinin avantajları nedir?
-Bulunduğunuz lokasyon neresi olursa olsun tercih ettiğiniz öğretmenin mesafesini dert etmeksizin, öğretmenden yönlendirilme  imkanına sahip olacaksınız.
-Örgün öğretimden uzak kalmış öğrencilerimiz ya da çevresinde kendisini yönlendiren eğitmenlere sahip olmayan öğrenciler, kendileri ile ilgilenen hangi konuyu hangi sırada çalışmasını, hangi konularda pratik yapması gerektiği ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Kendileri için zaman ve çalışma planlarını hazırlayan profesyonel destek alabileceklerdir.
-Öğretmenlerimizin öğrencinin kendisine sunacağı, kendisine özel verimli takip ve çalışma programları ile ihtiyacınız olan teşvik ve gayreti elde edeceksiniz.
-Öğrenci örgün öğrenim içerisinde yer alsa da, çoğunluğa hitap eden öğrenim metodları kendisi için uygun olmayabilir. Bu durumlarda öğretmenlerimizden kendi algı ve öğrenme metodlarınıza göre kendinize özel farklılaşmış çalışma programları ve kaynak tavsiyeleri alabileceksiniz.

Kullanım olarak öğretmen takibi paketi alarak, seçtiğiniz öğretmenden çalışma programları hazırlanması, kaynak tavsiyeleri, pratik ihtiyaç ve zamanlarınızın belirlenmesi, hata takibi hizmetleri alacaksınız.

Hizmet dahilinde öğretmen hizmet vereceği ders için öğrenciye ders programı hazırlar.Haftalık çalışması gereken konuları, çözmesi gereken soruları belirler. Her hafta 1 saat canlı ders yardımı ile öğrenciye çözemediği sorular ya da anlamadığı konular ile ilgili destek verir. Öğrenciye kendisi için faydalı olacak kaynakları önerir.

Öğretmen ve öğrenci iletişim bilgileri karşılıklı olarak paylaşılır. Haftada 1 canlı ders dışında öğrencinin yönlendirilme ihtiyaçları için hafta boyu iletişime geçilebilir.

Öğretmen takibi paketi , seçeceğiniz ders için seçeceğiniz öğretmende alabileceğiniz bir hizmet olup,  yarım eğitim dönemi boyunca geçerli olacaktır.

Paket dahilinde öğretmenin sağlık sorunları vb. sebeplerle müsaitlik durumunu kaybetmesi aynı şekilde öğrencinin de başka bir öğretmenle öğretmen takibi hizmetine devam etmeyi istemesi gibi sebeplerle anlaşılan öğretmen değiştirilebilir.
Hizmet Arama
Sınav
Ders
Öğretmen
Hizmet Türü
Fiyat Aralığı
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.