Kullanım Koşulları

www.edersmarket.com ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı, satış hakkını elinde tuttuğu sürece edersmarket.com a aittir. edersmarket.com un lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.

Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı edersmarket.com sorumlu kabul edilemez.

Üçüncü bir siteye edersmarket.com tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan edersmarket.com bağlantılarının güvenliğini edersmarket.com kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolayı edersmarket.com sorumlu tutulamaz.

Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı edersmarket.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

edersmarket.com yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.