Türkçe
Dil Bilgisi
Çözümlü Mini Denemeler Demo
#358
Deneme Sınavı
Soru Çözüm

Dil Bilgisi,Çözümlü Mini Denemeler Demo

ÜCRETSİZ
Paket Kod: #358
1 Deneme
13 Video
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Deneme Sayısı : 1 Mini Deneme Sınavı (13 soru)
Mevcut Soru Sayısı : 13 soru 
1 Mini Deneme Sınav Çözümleri (13 soru çözümü)
Mevcut Video Sayısı : 13 video
Ders Konuları :  Karma Dilbilgisi
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Deneme Sayısı : 1 Mini Deneme Sınavı (13 soru)
Mevcut Soru Sayısı : 13 soru 
1 Mini Deneme Sınav Çözümleri (13 soru çözümü)
Mevcut Video Sayısı : 13 video
Ders Konuları :  
            Karma Dilbilgisi

-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Bu deneme setinde sınavda karşınıza çıkabilecek tüm dil bilgisi soruları bulunmaktadır. Sorular biraz zor olmakla birlikte sınav sisteminde öğrenciyi ter köşeye yatıracak bütün bilgileri sorguluyor. Haliyle bu da denemeyi biraz zor bir hale getiriyor. Ama bu denemeleri çözüp iyice özümsedikten sonra sınavda sorulan dil bilgisi sorularının hepsini yapmanız sizin için çocuk oyuncağı olacaktır.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.