edersmarket.com Kampanyalar

Instagramdan nasıl yaparım?


- Instagram kampanyalarımıza tüm takipçilerimiz katılabilecek, çekilişsiz kurasız herkes hediye alabilektir.
- Bazı kampanyalarımızda her paylaşıma hediye verileceği gibi, bazı kampanyalarımız en çok beğeni alan paylaşımların kazanacağı yarışma formatında olabilir.
- Takipçilerimiz, instagram kampanyalarından kazandıkları hediyeleri, @edersmarket instagram hesabımızı en az 1 hafta süreyle takip ettikten sonra, kampanya katılımı için yaptıkları paylaşımlar da en az 1 hafta yayında kaldıktan sonra alabileceklerdir.
- Tüm eklenen, değişen veya devam eden kampanya katılım şartları ve detaylarını "Sosyal" içeriğinden güncel olarak takip edebilirsiniz.
- Sosyal sayfamızdan sitemize instagram hesabınız ile bağlanarak, yarışma formatlı kampanyalarımızın kazananlarını görebilir ya da kazandığınız hediyeleri kütüphanenize ekleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
- Kazanabileceğiniz hediye miktarları, hesabımızı takip ettiğiniz süreye, paylaşılan içerik çeşitlerine veya paylaşımı yapan hesabın takipçi sayısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
- Hediye kazanmak adına yaptığınız tüm paylaşımlar, yalnız kampanyada belirttiğimiz şartlara uygun yapıldığında geçerli olacaktır.
- Kampanyalara katılım hakkı sayınız sınırlı olabilir.

edermarket.com'dan nasıl yaparım?


- Öğrenci kampanyalarımıza, ücretsiz öğrenci kaydı yaparak tüm üyelerimiz katılabilecektir.
- Bilgin kampanyamızda sunacağınız içerikler, bloglarımzda kullanılabilecek, sosyal medya kanallarımızda paylaşılabilecektir.
- İçeriklerinizi kullanarak yapacağımız tüm paylaşımlar, isteğinize bağlı olarak kimliğiniz açık veya gizli olabilecektir.
- Tüm eklenen, değişen veya devam eden kampanya katılım şartları ve detaylarını "Bilgin" içeriğinden güncel olarak takip edebilirsiniz.
- Hediye kazanmak adına yaptığınız tüm paylaşımlar, yalnız kampanyada belirttiğimiz şartlara uygun yapıldığında ve kullanabilirliği kontrol edildikten sonra geçerli olacaktır.
- Kazanabileceğiniz hediye miktarları, paylaşılan içerik çeşitlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
- Paylaşımlarınız onaylandıktan hemen sonra, kazandığınız hediyeleri kütüphanenize ekleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
- Bilgin kampanyalarımızdaki içeriklerimiz, sosyal bölümdekilerden daha fazla emek gerektireceğinden, kazanılabilecek hediye miktarları da daha fazla olabilecektir.
- Kampanyalara katılım hakkı sayınız sınırlı olabilir.
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.