Hatırlatma Dersleri Eğitim Paketleri

Arama
Hatırlatma Dersleri
Hatırlatma Dersleri içeriğinde; öğretmenlerimizin hazırlamış oldukları ilgili sınav sistemine uygun, ilgili  ders veya derslerin hızlandırılmış konu anlatım videoları yer almaktadır.

Kullanım olarak istediğiniz paketi aldıktan sonra içeriğinde belirtilen videolara erişim ve izleme hakkı elde etmiş olursunuz. İçerikteki videoları istediğiniz zaman ve istediğiniz elektronik platformlardan, dilediğiniz sayıda izleyebilirsiniz.

Video ders paketleri sınav sistemine uygun konuları öğrencilere öğretici şekilde anlatan içeriklerdir. Hatırlatma dersleri ise hızlandırılmış anlatımlarıyla konuyu ilk kez öğretmekten ziyade konuları hatırlatma amacı güder. Örgün öğrenimini sonlandırmasının üzerinden zaman geçmiş bazı öğrenciler yeniden sınavlara hazırlanmak ihtiyacı duyduklarında, daha önce öğrendikleri konuları tekrar öğrenmekten ziyade , hatırlamayı ihtiyaç görebilirler. Hatırlatma ders içerikleri tam olarak bu öğrenci kitlelerine hitaben hazırlanmış içeriklerdir.

Hatırlama ihtiyacı duyan öğrenciler için ilk kez öğrenenlere yönelik anlatımlar sıkıcı ve zaman kaybı olarak görülebilir. Öğrenci üzerinden zaman geçti bu konuları hatırlar gibiyim ama özetlere ihtiyacım var dediğinde, bu amaç doğrultusunda hazırlanmış hatırlatma dersleri içeriklerinle konuları zaman kaybetmeden hatırlayıp pratik yeteneklerini geri kazanacaklardır.

Hatırlatma dersleri paketlerinden birini aldığınızda paket içerisinde belirtilen konu anlatım videoları kişisel dijital kütüphanenize eklenecektir. Kişisel kütüphanenize edersmarket.com öğrenci panelinden erişim sağlayabilirsiniz.

Videolarda anlatılan konular paketlerin açıklamasında yer almaktadır. Belli bir pakette bir veya daha fazla sayıda ve değişik sürelerde video yer alabilir. Konu anlatım videolarına ait detayları da paketlerin açıklamasında bulabilirsiniz.

Hatırlatma dersleri paketlerindeki videolar çekim yöntemleri ve kalite bakımından farklılık gösterebilir. Bu aşamada öğrenci almak istediği paketin demosunu inceleyerek videonun ne şekilde hazırlandığını görebilir. Her pakete özel olarak hazırlanmış demolar, paketi aldığınızda erişim hakkı elde edeceğiniz materyallerin kesitlerinden oluşmaktadır. Örneğin 1 dakikalık  bir konu anlatım video demosu ile ilgili paket içerisindeki videoların belli bölümlerini izlemiş olacaksınız.

Tüm videolarımızın telif hakları saklı olup kullanım hakkı sadece tekil kullanıcılar içindir. Dağıtılması paylaşılması kesinlikle yasaktır.

Paket Arama
Sınav
Ders
Hazırlayan
Paket Adı
Fiyat Aralığı
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.