Hakkımızda

edersmarket.com yeni nesil uzaktan eğitim portalıdır. Öğretmenler tarafından hazırlanan, sınav sistemlerine uygun eğitim ürün/hizmet paketlerini öğrenciler ile buluşturmaktadır.

Öğrenciler için faydaları nelerdir?

-edersmarket.com kullanan öğrenciler lokasyon bağımsız olarak kaliteli eğitime kolayca ulaşabilecektir. Öğrenci nerede yaşarsa yaşasın metropol şehirlerdeki öğrencilerinin eğitim imkanlarına sahip olabilecektir.

-Öğrenciler eğitim içerikleri için alternatif bulabilecek birçok eğitim ürün ve hizmetini kıyaslayarak kendisi için en öğretici ve verimli olanlarını seçebilecektir.

-Hazırlanan her ürün/hizmetten örgün öğretim ya da dershane eğitiminde olduğu gibi belli sayıda öğrencinin yararlanması yerine, farklı lokasyonlardan çok sayıda öğrenci yararlanabilecektir. Bu amaçla e-derslerin fiyatları, klasik eğitim sistemi eğitim fiyatlarına oranla çok daha ekonomik olacaktır.

-Hiçbir yönlendirme yardımı alamayan öğrenciler bile platform içerisindeki tavsiyeler ve bilgilendirmeler ile kendisine bir ders programı hazırlayabilecektir. Diğer öğrencilerin çalışma sistemleri ya da yönelimleri hakkında fikir sahibi olabileceklerdir.

-Her öğrenci sadece ihtiyacı olan kadar içeriğe sahip olabilir. Örneğin tek bir derste eksiği olan öğrenci sadece o dersin eğitimine sahip olabilir ya da sadece soru pratiğine ihtiyacı olan öğrenci dershane ücreti ödemek zorunda kalmadan uygun fiyatlı soru paketlerine sahip olabilecektir.

-Öğrenciler, eksiklerini tespit eden bir akıllı eğitim takip sistemi kullanarak gelişimleri için yönlendirilebilecektir.

-Öğrenciler her an anlamadığım konu, çözemediğim soru gibi bireysel destek için sistemi kullanabilecektir.

-Kitap taşıma sistemini ortadan kaldıran sistem ile tüm eğitim konu anlatımları, soruları ve çözümleri her dijital platformdan her an ulaşılabilir olacaktır.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.