Matematik
Problemler
#235
Soru Paketi

Problemler

15TL
Paket Kod: #235
500 Soru
Mevcut Soru Sayısı : 500 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : Denklem Kurma Problemleri, Sayı - Kesir Problemleri, Yüzde Problemleri, Kar - Zarar Problemleri, Hareket Problemleri, Yaş Problemleri, İşçi - Havuz Problemleri, Oran ve Orantı Problemleri, Karışım Problemleri, Tablo-Grafik Problemleri, Ardışık Sayı Problemleri, Obeb - Okek Problemleri, Aritmetik Ortalama Problemleri, Mod Problemleri, Bölünebilme Problemleri, Küme Problemleri, Örüntü Problemleri
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Soru Sayısı : 500 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
Denklem Kurma Problemleri 
Sayı - Kesir Problemleri 
Yüzde Problemleri 
Kar - Zarar Problemleri 
Hareket Problemleri 
Yaş Problemleri 
İşçi - Havuz Problemleri 
Oran ve Orantı Problemleri 
Karışım Problemleri 
Tablo-Grafik Problemleri 
Ardışık Sayı Problemleri 
Obeb - Okek Problemleri 
Aritmetik Ortalama Problemleri 
Mod Problemleri 
Bölünebilme Problemleri 
Küme Problemleri 
Örüntü Problemleri

-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz.Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Sınav sisteminin yeni formatında Uzun paragfarlar ve okuduğunu anlama mantık ağırlıklı olarak hazırladığım, problemler setim.


*ÖSYM’nin sorularını tutturan Özgür hoca soruları.

Yorumlar

Bu paket hakkında henüz yorum yapılmamış.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.