Matematik
15 Konu
ve Problemler
Demo Paketi
#256
Soru Paketi

15 Konu,ve Problemler,Demo Paketi

ÜCRETSİZ
Paket Kod: #256
32 Soru
Mevcut Soru Sayısı : 32 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :     Temel Kavramlar (Sayılar) , Sayı Sistemleri ve Basamak Kavramı, Asal Çarpanlar ve Tam Bölen Sayısı, Obeb (Ebob) ve Okek (Ekok), Basit Eşitsizlikler ve Sıralama, 
Mutlak Değer, Üslü Sayılar, Kareköklü Sayılar, Çarpanlara Ayırma ve Özdeşlikler, Oran Orantı,   Denklem Çözme, Kümeler, Olasılık, Permütasyon, Kombinasyon,Problemler
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Soru Sayısı : 32 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Temel Kavramlar (Sayılar)  : 2 Soru
    Sayı Sistemleri ve Basamak Kavramı : 2  Soru
    Asal Çarpanlar ve Tam Bölen Sayısı  : 2 Soru
    Obeb (Ebob) ve Okek (Ekok) : 2 Soru
    Basit Eşitsizlikler ve Sıralama : 2 Soru
    Mutlak Değer : 2 Soru
    Üslü Sayılar : 2 Soru
    Kareköklü Sayılar : 2 Soru
    Çarpanlara Ayırma ve Özdeşlikler : 2 Soru
    Oran Orantı : 2 Soru
    Denklem Çözme : 2 Soru
    Kümeler : 2 Soru
    Olasılık  : 2 Soru
    Permütasyon : 2 Soru
    Kombinasyon : 2 Soru
    Problemler : 2 Soru


-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz.Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Toplam 3 Kitaba Eşdeğer

1500 tanesi Problem sorusu, geri kalanı ise ÖSYM’nin sürekli sorduğu 15 farklı konudan oluşan toplam 4621 soruluk dev bir soru bankası. 

* Sınav sistemine tam uygun olarak güncellediğim ÖSYM’nin sorularını tutturan Özgür hoca soruları.


X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.