Deneme Sınavı Eğitim Paketleri

Arama
Deneme Sınavı
Deneme Sınavı içeriğinde; öğretmenlerimizin hazırlamış oldukları ilgili sınav sisteminin soru ağırlık ve çözüm sürelerine uygun deneme sınavları yer almaktadır.

Deneme Sınavının avantajları nedir?
-Dijital kütüphanenize eklenecek deneme sınavları sayesinde bilgilerini test etmek için her zaman fırsatınız olacak.
-İstediğiniz farklı öğretmenler tarafından hazırlanmış deneme sınavları ile kendinizi sınavlara her yönden hazırlayabilecek, yeterliliğinizi ölçebileceksiniz.
-Deneme sınavlarınızı tüm dijital platformdan çözebileceğiniz gibi sayısal konular gibi kağıt üzerinde çözmeyi tercih edeceğiniz deneme sınavları için de test sayfası formatında çıktılar alabileceksiniz.

Kullanım olarak istediğiniz paketi aldıktan sonra içeriğinde belirtilen deneme sınavlarına erişim ve kullanım hakkı elde etmiş olursunuz. İçerikteki deneme sınavlarını istediğiniz zaman ve istediğiniz elektronik platformlardan, dilediğiniz tekrarda çözebilirsiniz. Test sayfası fortmatında e-kitap çıktıları alabilirsiniz.
Deneme sınavları öğretmenlerimizin sınav sorularının beklenen zorluk dereceleri ve soru tarzlarına göre özenle hazırlanmıştır.Bu aşamada soruların sıralaması ve çözüm süreleri de hesaplanmıştır.

Tüm deneme sınavlarınız doğru cevap şıkları ile birlikte paket dahilindedir. Deneme sınavlarında çıktı aldığınızda son sayfada cevap anahtarı da beraberinde basılmaktadır. Alternatif olarak soru çözümleri videoları ya da yazılı çözümleri de beraberinde paket dahili ya da alternatif paket olarak tedarik edilebilir.

Öğrenci almak istediği paketin demosunu inceleyerek soruların içeriğini ve yaklaşım tarzlarını  görebilir. Her pakete özel olarak hazırlanmış demolar, paketi aldığınızda erişim hakkı elde edeceğiniz materyallerin kesitlerinden oluşmaktadır. Deneme sınavlarının demoları ise öğretmenin daha önce yazmış olduğu soruların belli adedinden oluşturulmuş test sayfası olarak sunulmaktadır.

Tüm deneme sınavlarımızın ve sorularımızın telif hakları saklı olup kullanım hakkı sadece tekil kullanıcılar içindir. Dağıtılması paylaşılması kesinlikle yasaktır.

Paket Arama
Sınav
Ders
Hazırlayan
Paket Adı
Fiyat Aralığı
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.