Çözemediğim Sorular Eğitim Paketleri

*Çözemediğim Sorular hizmeti tek seferlik bir hizmet olup , tek seferde en fazla 10 soru çözümü talep edebilirsiniz.
Seçeceğiniz hizmet alımı tamamlandıktan sonra öğrenci panelindeki mevcut hizmetlerim menüsünde görünür olacaktır.
Çözemediğim sorular hizmetini, çözümünü istediğiniz soruları sistemden seçerek ya da soru görsellerini göndererek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Talep ettiğiniz hizmet türünüz canlı ders ise, öğrenci panelinden uygun zamanlarınızı seçip öğretmenin onayını bekleyiniz.
Detaylı Arama
Bu bölümlerde verilen hizmet geçici bir süre için durdurulmuştur

Çözemediğim Sorular
Çözemediğim Sorular içeriğinde; öğrencinin talep üzerine çözemediği sorular için öğretmen desteği alması hizmeti yer almaktadır.

Kullanım olarak çözemediğim sorular desteği öğrencinin seçeceği öğretmenden belli adette soru için tek seferliğine soru çözümleri desteği alması ile sonlanır.

Öğrenci çözümlerini isteği soruları, edermarket.com üzerinde yer alıp çözümü henüz yapılmamış ya da mevcut çözümlerin anlamasına yeterli olmadığı sorulardan seçebileceği gibi, harici kaynaklardaki soruların çözümünü de talep edebilir. edersmarket.com soruları için bu hizmeti almak isteyen öğrenci , öğrenci panelinden soruları seçerek bu hizmeti talep edebilir.Harici kaynak soruları için ise soruların resmini göndermesi yeterli olacaktır.

Öğrenci soru çözümleri desteği almak istediği öğretmeni seçerken aynı zamanda çözümleri hangi formatta istediğini de seçecektir.Soru çözümleri yazılı çözüm dökümanları, video ile anlıtılan çözümler ya da canlı ders bağlantısı ile karşılıklı dialog ile çözüm şekillerinde olabilir.

Öğrenci soru çözümleri hizmetini tek seferde en fazla 10 soru için talep edebilir. Bu amaçla çözüm dökümanı ya da videosu talep ettiyse, çözümler yapıldıktan sonra öğrencinin dijital panelinden devamlı erişime açık olacaktır.Canlı ders talep eden öğrenciler için ise 10 soru çözümü için canlı dersin süresi en fazla 1 saat olacaktır.

Öğrenci hizmet almak istediği öğretmenin profilinden daha önce yapmış olduğu yazılı,videolu çözüm demolarını inceleyerek çözümlerin  nasıl anlatılacağının yaklaşım tarzlarını  görebilir.

Tüm soru çözümlerimizin telif hakları saklı olup kullanım hakkı sadece tekil kullanıcılar içindir. Dağıtılması paylaşılması kesinlikle yasaktır.
Hizmet Arama
Sınav
Ders
Öğretmen
Hizmet Türü
Fiyat Aralığı
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.