Canlı Ders Eğitim Paketleri

Arama
Canlı Ders
Canlı Ders içeriğinde; öğretmenlerimizin online olarak verecekleri ders sınıflarına katılabileceksiniz.

Canlı dersin avantajları nedir?
-Bulunduğunuz lokasyon neresi olursa olsun tercih ettiğiniz öğretmenin mesafesini dert etmeksizin, öğretmenden eğitim alma imkanına sahip olacaksınız.
-Devam eden ders sınıflarını takip ederek ilgili konular ya da soru çözümleri için ihtiyacınız olan tüm eğitimi tamamlayabileceksiniz.
-Canlı dersin birden fazla kişiye hitap etmesi ve online olması gibi etmenlerle alternatiflerine nazaran çok ekonomik şekilde gerekli eğitiminize kavuşacaksınız.
-Tercih ettiğiniz öğretmenin eğitimi için yollarda zaman harcamaksızın eğitimi en rahat hissettiğiniz ortamlarda, tüm dijital cihazlardan takip edebilecek, zamandan kazanacaksınız.

Kullanım olarak canlı ders paketi alarak, belirtilen saatte canlı ders sınıfına katılarak ilgili öğretmenden belirtilen konularda ders anlatımı/soru çözümü eğitimine katılma hakkı kazanmış olursunuz.

Canlı ders paketi öğretmenin seçtiği zaman, ders süresi ve maksimum katılımcı sayısı duyurularak, ders tarih saatinin belli bir zaman öncesinde satışa açılacaktır. İstenen katılımcı sayısına ulaşana kadar canlı dersler satışta kalacaktır.

Öğretmen paket detaylarında canlı dersin içereceği konuları belirtecektir. Canlı dersler yazılım üzerinden ders tahtası üzerinde anlatım, öğretmenin elektronik cihazının ekranını paylaşarak yaptığı anlatım ya da web kamerası ile anlatım gibi değişkenlikler gösterebilir. Öğretmen yine paket detaylarında canlı dersi hangi araçlarla anlatacağını belirtecek , öğrencilerden de ekstra tedarik edilmesi  gereken araçlar varsa duyuracaktır. (Kağıt kalem, mikrofon  vb)

Öğretmen canlı derslerinde öğrencilerine soru sorma hakkı sunabilir. Bu şartlarla ders bitişinde tercih eden öğrenciler belirtilen sayıda soru sorma hakkına kavuşacaktır. Soru sorma işlemi edersmarket.com tarafından sununa canlı ders sınıfı yazılımı üzerinden yapılacaktır.Soru sorma işlemi yazılı olarak olabileceği gibi isteğe bağlı olarak mikrofon yada web kamerası ile de yapılabilecektir.

Katılımcılar aldıkları tüm canlı derslere ilgili ders için kendilerine ayrılan ders sınıfı katılımcısı rezervasyonu için edersmarket.com öğrenci paneli üzerinden katılacaktır.edersmarket.com sunduğu yazılım ile rezervasyonu yapılmış öğrenciyi ders saatinden önce otomatik olarak sınıfa dahil edecektir.

Canlı derslere internete bağlı olabileceğiniz, ses dinleyebileceğiniz tüm dijital platformlardan katılım gösterebilirsiniz.

Canlı ders paketleri, ders veren öğretmenin daha önce vermiş olduğu canlı derslerden ya da konu anlatımlarından alınmış kesitlerden oluşan videolar ile hazırlanmış demolar ile birlikte sunulmaktadır.Paketi almadan önce demoları inceleyip karar vermeniz mümkün olacaktır.

Tüm canlı derslerimizin telif hakları saklı olup kullanım hakkı sadece tekil kullanıcılar içindir. Kaydedilmesi, dağıtılması, paylaşılması kesinlikle yasaktır.
Paket Arama
Sınav
Ders
Hazırlayan
Paket Adı
Fiyat Aralığı
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.