Matematik
Trigonometri
Türev alma kuralları
Limit ve süreklilik
#250
Soru Paketi

Trigonometri,Türev alma kuralları,Limit ve süreklilik

15TL
Paket Kod: #250
678 Soru
Mevcut Soru Sayısı : 678 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Trigonometri : 315 Soru
    Türev alma kuralları : 160 Soru
    Limit ve süreklilik : 203 Soru
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Soru Sayısı : 678 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Trigonometri : 315 Soru
    Türev alma kuralları : 160 Soru
    Limit ve süreklilik : 203 Soru
  

-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz.Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Tüm AYT soru paketimin parçalı hali, ihtiyacınız dahilinde parçalı paket olarak bölündü.


Sınav sistemine tam uygun olarak hazırladığım , ÖSYM’nin sorularını tutturan Özgür hoca soruları.

Yorumlar

Bu paket hakkında henüz yorum yapılmamış.

DERSLER
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.