Matematik
AYT Matematik
Çözümlü Demo
#296
Soru Paketi
Soru Çözüm

AYT Matematik,Çözümlü Demo

ÜCRETSİZ
Paket Kod: #296
26 Soru
26 Video
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Soru Sayısı : 26 Soru
Mevcut Video Sayısı : 26 Soru çözüm Video 
Ders Konuları :     Denklem Çözme 2 : 2 Soru, Polinomlar: 2 Soru, Eşitsizlikler: 2 Soru,   Fonksiyonlar : 2 Soru, Karmaşık Sayılar : 2 Soru, Logaritma: 2 Soru, Aritmetik Geometrik Diziler: 2 Soru, Permutasyon : 2 Soru, Kombinasyon: 2 Soru, Olasılık: 2 Soru, Trigonometri : 2 Soru,Türev Alma Kuralları : 2 Soru, Limit ve Süreklilik : 2 Soru
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Soru Sayısı : 26 Soru
Mevcut Video Sayısı : 26 Soru çözüm Video 
Ders Konuları : 
    Denklem Çözme 2 : 2 Soru
    Polinomlar: 2 Soru
    Eşitsizlikler: 2 Soru
    Fonksiyonlar : 2 Soru
    Karmaşık Sayılar : 2 Soru
    Logaritma: 2 Soru
    Aritmetik Geometrik Diziler: 2 Soru
    Permutasyon : 2 Soru
    Kombinasyon: 2 Soru
    Olasılık: 2 Soru
    Trigonometri : 2 Soru
    Türev Alma Kuralları : 2 Soru
    Limit ve Süreklilik : 2 Soru-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

13 farklı konudan oluşan toplam 2186 soruluk dev bir soru bankası demosu. 

Sınav sistemine tam uygun olarak hazırladığım , ÖSYM’nin sorularını tutturan Özgür hoca soruları.

DERSLER
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.