Matematik
13 Konu
#251
Soru Paketi

13 Konu

90% of 100
50TL
Paket Kod: #251
2549 Soru
Mevcut Soru Sayısı : 2549 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Denklem Çözme 2, Polinomlar, Eşitsizlikler, Fonksiyonlar, Karmaşık Sayılar, Logaritma, Aritmetik Geometrik Diziler, Permutasyon, Kombinasyon, Olasılık, Trigonometri, Türev Alma Kuralları, Limit ve Süreklilik
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Soru Sayısı : 2549 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Denklem Çözme 2 : 112 Soru
    Polinomlar: 199 Soru
    Eşitsizlikler: 173 Soru
    Fonksiyonlar : 270 Soru
    Karmaşık Sayılar : 220 Soru
    Logaritma: 200 Soru
    Aritmetik Geometrik Diziler: 162 Soru
    Permutasyon : 154 Soru
    Kombinasyon: 128 Soru
    Olasılık: 253 Soru
    Trigonometri : 315 Soru
    Türev Alma Kuralları: 160 Soru
    Limit ve Süreklilik : 203 Soru

  

-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz.Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

13 farklı konudan oluşan toplam 2549 soruluk dev bir soru bankası. 

Sınav sistemine tam uygun olarak hazırladığım , ÖSYM’nin sorularını tutturan Özgür hoca soruları.

Yorumlar
HA*** A**** / 18.4.2020
80% of 100
Çözümler lütfen...
SA*** S**** / 11.4.2020
100% of 100
ZE*** M**** / 9.4.2020
80% of 100
Hocam cevap şıklarında hatalar var kontrol edin bence. Ben bu sene mezuna kalmıştım, şimdi konular eksildi falan umarım hayırlısı olur. edersmarket deneme sınavı gelince haber verir misiniz?
ME*** Y**** / 2.4.2020
100% of 100
Öncelikle logaritmayı full çektim, çok güzeldi, keşke sene başında alsaydım. Daha bitirmedim ama logaritmayı full çekince yorum yapmak istedim.Testlerde kolay, zor karışık geldi, şimdilik birkaç anlamadığım soru oldu, nasıl çözeceğim hakkında fikrim bile yok :( Bu arada daha önce söyledim mi bilmiyorum ama logaritymayı full çektim!
DERSLER
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.