Anlamadığım Konular Eğitim Paketleri

Bu bölümlerde verilen hizmet geçici bir süre için durdurulmuştur

Anlamadığım Konular
Anlamadığım Konular içeriğinde; öğrencinin talep üzerine anlamadığı konular için öğretmen desteği alması hizmeti yer almaktadır.

Kullanım olarak anlamadığım konular desteği öğrencinin seçeceği öğretmenden belli bir konu için tek seferliğine konu anlatım desteği alması ile sonlanır.

Öğrenci konu anlatımı desteği almak istediği öğretmeni seçerken aynı zamanda anlatımı hangi formatta istediğini de seçecektir. Konu anlatımı video ile anlatım ya da canlı ders bağlantısı ile karşılıklı dialog ile anlatım şekillerinde olabilir.

Öğrenci konu anlatımı hizmetini tek seferde en fazla 1 konu için talep edebilir. Bu amaçla konu anlatım  videosu talep ettiyse, anlatım  hazırlandıktan sonra öğrencinin dijital panelinden devamlı erişime açık olacaktır.Canlı ders talep eden öğrenciler için ise canlı dersin süresi en fazla 1 saat olacaktır.

Öğrenci hizmet almak istediği öğretmenin profilinden daha önce yapmış olduğu ,videolu konu anlatım demolarını inceleyerek konunun  nasıl anlatılacağının yaklaşım tarzlarını  görebilir.

Tüm konu anlatım videolarımızın telif hakları saklı olup kullanım hakkı sadece tekil kullanıcılar içindir. Dağıtılması paylaşılması kesinlikle yasaktır.
Hizmet Arama
Sınav
Ders
Öğretmen
Hizmet Türü
Fiyat Aralığı
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.