Türkçe
Türkçe Sözel Mantık
Pratik Seti Çözümleri
#352
Soru Çözüm

Türkçe Sözel Mantık,Pratik Seti Çözümleri

7TL
Paket Kod: #352
60 Video
#351 ek paketidir, tek başına kullanılamaz.

Deneme Sınavı  Video Soru Çözümleri  (5 Mini Deneme = 60 soru çözümü)

Mevcut Video Sayısı : 60 video

Ders Konuları :  Sözel Mantık
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
#351 ek paketidir, tek başına kullanılamaz.

Deneme Sınavı  Video Soru Çözümleri  (5 Mini Deneme = 60 soru çözümü)

Mevcut Video Sayısı : 60 video

Ders Konuları :
   Sözel Mantık

#351 kodlu  Türkçe Sözel Mantık,Pratik Seti  Paketi (5 deneme - 60 Soru)  %100 Çözüm paketi

-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt  sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Bu deneme setinde sözel mantık sorularını en basitten başlayarak zora doğru bir sıralama ile hazırladık. Bu sorularla birlikte hiç çözemediğiniz sözel mantık sorularını yapmaya başlayacaksınız. Bununla birlikte her soruda oluşturulan tablorla birlikte artık tabloları doğru ve  çok daha hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. 

Yorumlar

Bu paket hakkında henüz yorum yapılmamış.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.