Türkçe
Türkçe Sözel Mantık
Çözümlü Pratik Seti
#356
Deneme Sınavı
Soru Çözüm

Türkçe Sözel Mantık,Çözümlü Pratik Seti

15TL
Paket Kod: #356
5 Deneme
60 Video
Mevcut Deneme Sayısı : 5 Mini Deneme Sınavı (12'şer Soru)
Mevcut Soru Sayısı : 60 soru 
5 Mini Deneme Sınavı Çözümleri (60 soru çözümü)
Mevcut Video Sayısı : 60 video
Ders Konuları : Sözel Mantık
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Deneme Sayısı : 5 Mini Deneme Sınavı (12'şer Soru)
Mevcut Soru Sayısı : 60 soru 
5 Mini Deneme Sınavı Çözümleri (60 soru çözümü)
Mevcut Video Sayısı : 60 video
Ders Konuları : 
    Sözel Mantık


-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt  sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Yorumlar

Bu paket hakkında henüz yorum yapılmamış.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.