Matematik
Tüm Konular
Karma
#204
Soru Paketi

Tüm Konular,Karma

ÜCRETSİZ
Paket Kod: #204
20 Soru
Mevcut Soru Sayısı : 20 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :
  Tüm Konular Karma:    Temel Kavramlar (Sayılar), Rasyonel Sayılar ve Ondalık Kesirler, Sayı Sistemleri ve Basamak Kavramı, Asal Çarpanlar ve Tam Bölen Sayısı, Bölme ve Bölünebilme Kuralları, Faktöriyel, Obeb (Ebob) ve Okek (Ekok), Taban Aritmetiği, Denklem Çözme, Basit Eşitsizlikler ve Sıralama, Mutlak Değer, Üslü Sayılar, Kareköklü Sayılar, Çarpanlara Ayırma ve Özdeşlikler, Oran Orantı, Problemler, Kümeler, Fonksiyonlar, İşlem, Modüler Aritmetik, Permütasyon-Kombinasyon, Olasılık
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Soru Sayısı : 20 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :
    Tüm Konular Karma;
    Temel Kavramlar (Sayılar)
    Rasyonel Sayılar ve Ondalık Kesirler
    Sayı Sistemleri ve Basamak Kavramı
    Asal Çarpanlar ve Tam Bölen Sayısı
    Bölme ve Bölünebilme Kuralları
    Faktöriyel
    Obeb (Ebob) ve Okek (Ekok)
    Taban Aritmetiği
    Denklem Çözme
    Basit Eşitsizlikler ve Sıralama
    Mutlak Değer
    Üslü Sayılar
    Kareköklü Sayılar
    Çarpanlara Ayırma ve Özdeşlikler
    Oran Orantı
    Problemler
    Kümeler
    Fonksiyonlar
    İşlem
    Modüler Aritmetik
    Permütasyon-Kombinasyon
    Olasılık


-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz.Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

İddialı arkadaşlar için hazırladığım özel düzeyli sürpriz soru setim.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.