Matematik
ALES Matematik
Tamamı Çözümlü
Hazırlık Seti
#376
Soru Paketi
Soru Çözüm

ALES Matematik,Tamamı Çözümlü,Hazırlık Seti

99TL 114 TL -%13
Paket Kod: #376
4621 Soru
4621 Video
Mevcut Soru Sayısı : 4621 soru 
Mevcut Video Sayısı : 4621 video (4621 soru  çözümü)
Ders Konuları :    Problemler, Temel Kavramlar (Sayılar) , Sayı Sistemleri ve Basamak Kavramı, Asal Çarpanlar ve Tam Bölen Sayısı, Obeb (Ebob) ve Okek (Ekok), Basit Eşitsizlikler ve Sıralama, Mutlak Değer, Üslü Sayılar, Kareköklü Sayılar, Çarpanlara Ayırma ve Özdeşlikler, Oran Orantı,   Denklem Çözme, Kümeler, Olasılık, Permütasyon, Kombinasyon
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Soru Sayısı : 4621 soru 
Mevcut Video Sayısı : 4621 video (4621 soru  çözümü)

Ders Konuları : 
    Problemler : 1500 Soru
    Temel Kavramlar (Sayılar)  : 225 Soru
    Sayı Sistemleri ve Basamak Kavramı : 146 Soru
    Asal Çarpanlar ve Tam Bölen Sayısı  : 171 Soru
    Obeb (Ebob) ve Okek (Ekok) : 149 Soru
    Basit Eşitsizlikler ve Sıralama : 237 Soru
    Mutlak Değer : 235 Soru
    Üslü Sayılar : 200 Soru
    Kareköklü Sayılar : 292 Soru
    Çarpanlara Ayırma ve Özdeşlikler : 323 Soru
    Oran Orantı : 206 Soru
    Denklem Çözme : 170 Soru
    Kümeler : 232 Soru
    Olasılık  : 253 Soru
    Permütasyon : 154 Soru
    Kombinasyon : 128 Soru


-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz.Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.

-Bu paketi alarak belirtilen Soru Çözüm Paketine ait tüm soru çözüm videolarına  erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki videoları hemen seyretmeye başlayabilirsiniz. 

-Videolar bilgisayar, tablet yada cep telefonunuzdan seyredilebilir.

-Bu paketteki tüm videoların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir videonun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki videolar, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Özgür Hoca;

Sınav sistemine tam uygun olarak hazırladığım, tam set ALES Matematik paketimin pratik tüm seti.

Sınav sisteminin yeni formatında uzun paragraflar ve okuduğunu anlama mantık ağırlıklı olarak hazırladığım, problemler setim.

*ÖSYM’nin sorularını tutturan Özgür hoca soruları.


Çözümlere dair;

15 konu pratik seti soru çözümleri ile tüm konulara hazır olun. 

Konuyu öğretir, zaman kazandıran pratik çözümler gösterir, yöntem öğretir.


Yorumlar
YA*** D**** / 19.10.2020
100% of 100
Tüm seti aldım, problemler çok güzel.
DE*** S**** / 18.10.2020
60% of 100
Kullanamadım ben bunu, konular seçilen bölüm nerede?
TA*** K**** / 27.9.2020
100% of 100
İnternette tavsiye ediliyor diye Özgür hocanın sorularını aldım, sadece bu sorularla hazırlanarak sınava gireceğim bakalım ne olacak...
Nİ*** T**** / 23.9.2020
100% of 100
DE*** Y**** / 1.3.2020
100% of 100
Oldu o zaman.
VE*** G**** / 25.2.2020
100% of 100
kaliteli, beğediiim.
KA*** T**** / 24.2.2020
100% of 100
Koca koca kitapları her yere taşımaktansa sanal ortamda sınava hazırlanmayı tercih edenlerdenim. Bu sitede sınava hazırlık konusunda gayet uzman görünüyor. Çözümler de gelirse sanırım her şey tam olacak.
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.