Matematik
ALES 15 Konu
Tamamı Çözümlü Pratik Seti
#373
Soru Paketi
Soru Çözüm

ALES 15 Konu,Tamamı Çözümlü Pratik Seti

69TL 81 TL -%15
Paket Kod: #373
3121 soru
3121 video
Mevcut Soru Sayısı : 3121 soru 
Mevcut Video Sayısı : 3121 video (3121 soru çözümü)
Ders Konuları :     Temel Kavramlar (Sayılar) , Sayı Sistemleri ve Basamak Kavramı, Asal Çarpanlar ve Tam Bölen Sayısı, Obeb (Ebob) ve Okek (Ekok), Basit Eşitsizlikler ve Sıralama, 
Mutlak Değer, Üslü Sayılar, Kareköklü Sayılar, Çarpanlara Ayırma ve Özdeşlikler, Oran Orantı,   Denklem Çözme, Kümeler, Olasılık, Permütasyon, Kombinasyon
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Soru Sayısı : 3121 soru 
Mevcut Video Sayısı : 3121 video (3121 soru çözümü)

Ders Konuları : 
    Temel Kavramlar (Sayılar)  : 225 Soru
    Sayı Sistemleri ve Basamak Kavramı : 146 Soru
    Asal Çarpanlar ve Tam Bölen Sayısı  : 171 Soru
    Obeb (Ebob) ve Okek (Ekok) : 149 Soru
    Basit Eşitsizlikler ve Sıralama : 237 Soru
    Mutlak Değer : 235 Soru
    Üslü Sayılar : 200 Soru
    Kareköklü Sayılar : 292 Soru
    Çarpanlara Ayırma ve Özdeşlikler : 323 Soru
    Oran Orantı : 206 Soru
    Denklem Çözme : 170 Soru
    Kümeler : 232 Soru
    Olasılık  : 253 Soru
    Permütasyon : 154 Soru
    Kombinasyon : 128 Soru


-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz.Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.

-Bu paketi alarak belirtilen Soru Çözüm Paketine ait tüm soru çözüm videolarına  erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki videoları hemen seyretmeye başlayabilirsiniz. 

-Videolar bilgisayar, tablet yada cep telefonunuzdan seyredilebilir.

-Bu paketteki tüm videoların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir videonun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki videolar, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Özgür Hoca;

Tam Set ALES Matematik paketimin pratik tüm seti.

Sınav sistemine tam uygun olarak hazırladığım , ÖSYM’nin sorularını tutturan Özgür hoca soruları.


Süleyman Yayla;

15 konu pratik seti soru çözümleri ile tüm konulara hazır olun. 

Konuyu öğretir, zaman kazandıran pratik çözümler gösterir.

Demo/Örnek
Yorumlar

Bu paket hakkında henüz yorum yapılmamış.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.