Matematik
15 Konu
#218
Soru Paketi

15 Konu

49TL
Paket Kod: #218
3121 Soru
Mevcut Soru Sayısı : 3121 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :     Temel Kavramlar (Sayılar) , Sayı Sistemleri ve Basamak Kavramı, Asal Çarpanlar ve Tam Bölen Sayısı, Obeb (Ebob) ve Okek (Ekok), Basit Eşitsizlikler ve Sıralama, 
Mutlak Değer, Üslü Sayılar, Kareköklü Sayılar, Çarpanlara Ayırma ve Özdeşlikler, Oran Orantı,   Denklem Çözme, Kümeler, Olasılık, Permütasyon, Kombinasyon
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Soru Sayısı : 3121 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Temel Kavramlar (Sayılar)  : 225 Soru
    Sayı Sistemleri ve Basamak Kavramı : 146 Soru
    Asal Çarpanlar ve Tam Bölen Sayısı  : 171 Soru
    Obeb (Ebob) ve Okek (Ekok) : 149 Soru
    Basit Eşitsizlikler ve Sıralama : 237 Soru
    Mutlak Değer : 235 Soru
    Üslü Sayılar : 200 Soru
    Kareköklü Sayılar : 292 Soru
    Çarpanlara Ayırma ve Özdeşlikler : 323 Soru
    Oran Orantı : 206 Soru
    Denklem Çözme : 170 Soru
    Kümeler : 232 Soru
    Olasılık  : 253 Soru
    Permütasyon : 154 Soru
    Kombinasyon : 128 Soru


-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz.Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

ÖSYM’nin sürekli sorduğu 15 farklı konudan oluşan toplam 3121 soruluk dev soru bankası. 

* Sınav sistemine tam uygun olarak güncellediğim ÖSYM’nin sorularını tutturan Özgür hoca soruları.

*Problemler paketimi daha önceden almış arkadaşların isteği üzerine kalan soru bankasını ayrıca bu pakette topladık.

Demo/Örnek
Yorumlar

Bu paket hakkında henüz yorum yapılmamış.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.